Kontakti

Krišjānis Vēsmiņš

KRIŠJĀNIS VĒSMIŅŠ

Valdes loceklis

  • +371 63423111

  • k.vesmins@laskana.lv

Birojs un rekvizīti

LASKANA-MEŽS

Biroja kontakti un rekvizīti

  • +371 63423111

  • mezs@laskana.lv

  • SIA “LASKANA-MEŽS”
    Reģ.nr.: LV42103022771
    Jur. Adr.: Brīvostas iela 40,
    Liepāja, LV-3405
    Banka: A/S “DNB banka”
    Konts: LV43RIKO0002930228293
    Kods: RIKOLV2X

MEŽA ĪPAŠUMU APSAIMNIEKOŠANA

Dainis Ozols

DAINIS OZOLS

Mežsaimniecības daļas vadītājs

  • +371 28604524

  • dainis@laskana.lv

Ugis-Ozols

UĢIS OZOLS

Mežkopis

  • +371 26184538

  • ugis@laskana.lv

laila-bruna

LAILA BRŪNA

Nekustamo īpašumu speciāliste

  • +371 63423111

  • laila@laskana.lv

Ina Matisone

INA MATISONE

Meža īpašumu lietvede

  • +371 26105606

  • mezs@laskana.lv

MEŽIZSTRĀDE

Ansis-Horna

ANSIS HORNA

Ziemeļkurzemes reģiona meistars

  • +371 28697705

  • ziemelkurzeme@laskana.lv

Armands-Ozols-2

ARMANDS OZOLS

Dienvidkurzemes reģiona meistars

  • +371 29234787

  • dienvidkurzeme@laskana.lv

janis-bojars-zemgales-2

JĀNIS BOJĀRS

Zemgales reģiona meistars

  • +371 20276658

  • zemgale@laskana.lv

Jānis Uldukis

JĀNIS ULDUKIS

Latgales reģiona meistars

  • +371 29129421

  • latgale@laskana.lv

Aldis Būmerts

ALDIS BŪMERTS

Vidzemes reģiona meistars

  • +371 29453938

  • vidzeme@laskana.lv

Aleksejs-Kandibovs

ALEKSEJS KANDIBOVS

Ziemeļvidzemes reģiona meistars

  • +371 26663415

  • ziemelvidzeme@laskana.lv

Indars-Visņevskis

INDARS VIŠŅEVSKIS

Zaru šķeldas izstrādes meistars (Kurzeme)

  • +371 26185099

  • indars@laskana.lv

ivars-bergmanis

IVARS BERGMANIS

Zaru šķeldas izstrādes meistars (Vidzeme / Zemgale)

  • +371 28300251

  • ivars@laskana.lv

TRANSPORTA STRUKTŪRVIENĪBAS UN MEŽIZSTRĀDES TEHNIKAS VADĪBA

Lauris Pirktiņš

LAURIS PIRKTIŅŠ

Transporta loģistikas un mežizstrādes tehnikas vadītājs (KURZEMĒ)

  • +371 29650005

  • kurzeme@laskana.lv

Jānis Uldukis

JĀNIS ULDUKIS

Transporta loģistikas un mežizstrādes tehnikas vadītājs (PĀRĒJĀ LATVIJĀ)

  • +371 29129421

  • latgale@laskana.lv

GRĀMATVEDĪBA

Agrita-Zvirbule-small

AGRITA ZVIRBULE

Galvenā grāmatvede

  • +371 29217169

  • mezs@laskana.lv

Solvita Džeriņa

SOLVITA DŽERIŅA

Realizācijas grāmatvede

  • +371 28729654

  • solvita@laskana.lv

anita-bilineca

ANITA BILIŅECA

Šķeldas uzskaites grāmatvede

  • +371 22035900

  • anita@laskana.lv